Doneer nu!
 

Workshops

 

Look Good...Feel Better organiseert gratis workshops uiterlijke verzorging. Deze vinden minimaal 4 keer per jaar plaats in het ziekenhuis en duren twee uur. In veel ziekenhuizen vinden de workshops vaker dan 4 keer per jaar plaats. Maximaal 12 deelnemers krijgen in een ontspannen sfeer professionele adviezen over huid- en haarverzorging. Speciaal getrainde schoonheidsspecialisten en visagisten laten in 12 stappen zien op welke manier de deelnemers hun huid het beste kunnen verzorgen en welke make-up het beste bij hen past. Een haarwerker/kapper laat zien welke mogelijkheden pruiken bieden en er is gelegenheid te experimenteren met sjaals en andere alternatieven. Na de workshop krijgt men een tasje met cosmeticaproducten mee naar huis. De workshops zijn bestemd voor de eigen patiënten van het betreffende ziekenhuis.

Klik hier voor een alfabetisch overzicht van de ziekenhuizen waar de workshops Look Good...Feel Better reeds wordt georganiseerd.

Meer informatie ontvangen over de organisatie van de workshops Look Good...Feel Better? Neem dan contact met ons op via 030-6971511 of via info@lookgoodfeelbetter.nl

Ziekenhuiscontactpersoon / afdelingtelefoonnummere-mail
Alkmaar - Medisch Centrum Alkmaar Secretariaat dagbehandeling oncologie MCA 072-5482870 ma t/m vr 9-12, 14-16 uur
Almere - het Flevoziekenhuis aanmelden via mijninfopunt 036-8688521 mijninfopunt@flevoziekenhuis.nl
Amersfoort - Meander Medisch Centrum Mevrouw D. Pot, secretariaat 033-8505050
Amstelveen - Ziekenhuis Amstelland Mevrouw J. van der Meer, Verpleegkundig specialist oncologie 020-7557000 jobe@zha.nl
Amsterdam - Academisch Medisch Centrum (AMC) Patiëntenservice 020-5664445 patientenservices@amc.nl
Amsterdam - Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis (AVL) Secretariaat DBO 020-5122650 secretariaat.dbo@nki.nl
Amsterdam - BovenIJ Ziekenhuis Mevrouw A. Driessen, Verpleegkundig consulent oncologie 020-6346346 lookgoodfeelbetter@bovenij.nl
Amsterdam - Onze Lieve Vrouwe Gasthuis (OLVG) Voorlichtingscentrum 020-5992555 voorlichtingscentrum@olvg.nl
Amsterdam - St. Lucas Andreas Ziekenhuis Laura Vreugdenhil 020-5108911
Amsterdam - VU Medisch Centrum Mevrouw C. Mietus, Verpleegkundig teamleider, Dagbehandelingsunit 020-4444895 (ma, di, do) GVBG.workshop@vumc.nl
Amsterdam - Slotervaartziekenhuis Nicolette van Warmerdam en Margreet Stroomer 020-5129333 sein 389 Op werkdagen tussen 08.30 en 16.30 oncologiepoli@slz.nl
Apeldoorn - Gelre Ziekenhuizen, locatie Apeldoorn Afdeling Dagbehandeling 055-581 85 09
Assen - Wilhelmina Ziekenhuis Assen Yvonne Schut, Coördinerend oncologieverpleegkundige 0592-325 506 yvonne.schut@wza.nl
Bergen op Zoom, Lievensberg Ziekenhuis, Locatie Inloophuis Het Getij Mevrouw J. Schellekes en mevrouw R. Koeken, oncologieverpleegkundigen 0164-278145 oncologievpk@lievensberg.nl
Beverwijk, Rode Kruis Ziekenhuis Aanmelden bij mevr. M. Tromp of mevr. A. Bor , afdeling D4 dagbehandeling oncologie van 9 tot 10 uur 0251-783737  
Boxmeer - Maasziekenhuis Pantein Afdeling B1, contactpersoon mevrouw L. de Bruin en mevrouw M. van Rullen 0485-845527 int_dag@pantein.nl
Breda - Amphia Ziekenhuis, locatie Langendijk Secretariaat Oncologisch Dagcentrum 076-5951590 (8.30 - 16.30 uur)
Capelle aan de IJssel - IJsselland Ziekenhuis Mevrouw M.J de Gier 010-2583162
Den Bosch - Jeroen Bosch Ziekenhuis Aanmelden bij Verpleegkundig specialist oncologie, bereikbaar tijdens het op 073-5538225 optie 3, ma t/m vrijdag van 9.00 tot 10.30 uur of via lookgoodfeelbetter@jbz.nl 073-5538225 lookgoodfeelbetter@jbz.nl
Den Haag - Haaglanden Medisch Centrum, locatie Westeinde Johanna Plug 070-3302142
Den Haag - Haaglanden Medisch Centrum,  locatie Antoniushove Emmy Rosbeek 070-3574334
Den Haag - HagaZiekenhuis Esther Selier / Barbara Zwarteveld, Poli kliniek interne geneeskunde -oncologie 070-210 4088 e.selier@hagaziekenhuis.nl
Den Haag - Ziekenhuis Bronovo Mevrouw M. Kroon, Oncologieverpleegkundige 070-3124216 mkroon@bronovo.nl
Delfzijl – Ommelander Ziekenhuis Groep, locatie Delfzicht Marietje Visker, Verpleegkundig consulent oncologie 088-0661000 (algemeen nr. vh ziekenhuis) oncologie@ozg.eu
Deventer - Ziekenhuis Deventer Aanmelden via het secretariaat beleidsteam Oncologie op telefoonnummer 0570-536397 0570-536397
Doetinchem - Slingeland Ziekenhuis Dagbehandeling Oncologie 0314 – 329746 op werkdagen van 8.30 tot 17.00 uur  
Dokkum - Ziekenhuis Sionsberg Mevrouw A. van der Veen, Verpleegkundig consulent oncologie 0519-291234 ankie.vanderveen@pasana.nl
Dordrecht - Albert Schweitzer Ziekenhuis Mevrouw N. Scheurwater, Medisch secretaresse oncologie, kamer Z 007 Mevrouw J. Ooms, medisch secretaresse oncologie 078-6542924 (ma, di, do) n.scheurwater@asz.nl en j.ooms@asz.nl
Drachten - Ziekenhuis Nij Smellinghe Verpleegkundig consulenten oncologie, poli interne 0512-588559 (8.30 - 16.00 uur) oncologie@nijsmellinghe.nl
Eindhoven - Inloophuis De Eik Mevrouw S. van Vliet, Directeur 040-2939142 info@inloophuis-de-eik.nl
Emmeloord – MC Emmeloord Ziekenhuis Patiënten service bureau - locatie Emmeloord 0527-637180 psb@ijsselmeerziekenhuizen.nl
Emmen - Scheper Ziekenhuis Mevrouw A. Binnenmars, Verpleegkundigspecialist oncologie 0591-691380 h.j.binnenmars@sze.nl
Enschede/Oldenzaal - Medisch Spectrum Twente Mw. J. Otter. (053) 487 2785 j.otter@mst.nl
Goes - Admiraal de Ruyterziekenhuis, Locatie Goes Mevrouw L. Paulus, Oncologieverpleegkundige 0113-234509 oncologieverpleegkundige.goes@zzlnd.nl
Gorichem, Beatrixziekenhuis Mevrouw I. Bakker 0183-644752 i.bakker@rivas.nl
Groningen - Martini Ziekenhuis Mevrouw K. van der Wal 050-5247069 walkj@mzh.nl
Haarlem - Kennemer Gasthuis Patientenservice 023-5454138 of 023-5453138
Hardenberg - Ziekenhuis Ropcke Zweers Mevrouw J. Reurink, Coördinerend verpleegkundige 0523-276348 onc.@sxb.nl
Harderwijk - Ziekenhuis St. Jansdal Mevrouw N. van den Broek, Oncologieverpleegkundige 0341 435748 of 0341 463851 nj.vande.broek@stjansdal.nl, g.kroon@stjansdal.nl
Heerenveen - Ziekenhuis De Tjongerschans Mevrouw D. Krol, Oncologieverpleegkundige, poli oncologie 0513-685495 dirkje.krol@tjongerschans.nl
Heerlen - Atrium Medisch Centrum Parkstad Mevrouw M. Willems of mevrouw A.M. Corstjens-Lenssen, Mammacentrum 045-5766112 of 045-5766556 mam02@atriummc.nl
Helmond – Inloophuis De Circel Hanny van Sleeuwen 0492-347904 info@inloophuisdecirkel.nl
Hengelo - Zorggroep Twente (ZGT) Ingrid Pasman, coördinerend oncologieverleegkundige i.pasman@zgt.nl
Hilversum - Tergooiziekenhuizen Mevrouw S. Smeekes, Oncologieverpleegkundige 035-6887493 ssmeekes@tergooiziekenhuizen.nl
Hoogeveen - Ziekenhuis Bethesda Oncologieverpleegkundigen 06-13983589, bellen tussen 13.30 uur en 14.00 uur Oncologieverpleegkundigen@bethesda.nl
Hoorn - Westfriesgasthuis Aanmelden bij het Zorginformatiepunt(in de hal van het WFG) 0229 - 257613 zorginformatiepunt@westfriesgasthuis.nl
Leeuwarden - Medisch Centrum Leeuwarden (MCL) Mevrouw R. la Roi, Coördinerend oncologieverpleegkundige Poli OCL, route 98 058-2866799 roeli.la.roi@znb.nl
Leiden, Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) Aanmelden via mail: LGFB@lumc.nl LGFB@lumc.nl
Leiderdorp – Rijnland Ziekenhuis Mevrouw P. van der Kroon, Oncologieverpleegkundige 071-5828282 p.vd.kroon@rijnland.nl
Lelystad – MC Zuiderzee Oncologieverpleegkundigen (0320) 27 13 23 oncologieverpleegkundigen@mcgroep.com
Meppel - Diaconessen Ziekenhuis Verpleegkundig consulenten oncologie 0522-233269 9.00-9.30 en 13.30-14.00 uur. oncologieverpleegkundigen@noorderboog.nl
Nijmegen - UMC St.Radboud Mevrouw P. Peters, Dagbehandeling 024-3613367 p.peters@cispoli.umcn.nl
Nijmegen - Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis Marjon van Berkel, secretaresse Dagbehandeling Oncologie (B09) 024-3658788 lookgood@cwz.nl
Roermond - Laurentius Ziekenhuis Riëtte Ruijten 06-29319494 r.ruijten@lzr.nl
Roosendaal – Franciscus Ziekenhuis Oncologieverpleegkundige 0165-588382 maandag t/m vrijdag tussen 9.00 – 16.30 uur oncologieverpleegkundigen@fzr.nl.
Rotterdam - Erasmus Medisch Centrum, Daniel den Hoed Ingrid van der Borden 010 7041752 i.vanderborden@erasmusmc.nl
Rotterdam - Maasstad Ziekenhuis Mevrouw N. Wijnties, Patiënten Service Bureau 010-2911581 of 010-2911747 (ma - do, 9.00 tot 17.00 uur) wijntiesn@mcrz.nl
Rotterdam - St. Franciscus Gasthuis Mevrouw A. Van der Poel, Coördinerend oncologieverpleegkundige, 3e etage polikliniek 010-4616161 *3013 a.vanderpoel@sfg.nl
Rotterdam - Ikazia Ziekenhuis Aanmelden bij de Oncologieverpleegkundige 010-2975094 of 010-2975270  
Schiedam - Vlietland Ziekenhuis Mevrouw R. Dijkshoorn-Haasnoot, Oncologieverpleegkundige 010-2044669 rdijkshoorn@ssvz.nl
Sittard-Geleen-Orbis Medisch Centrum Miriam Bastiaens 024 - 3658772 h.houwer@cwz.nl
Stadskanaal – Refaja Ziekenhuis Mevr. T. Bokhorst, Verpleegkundig specialist oncologie 0599-654654 oncologie@refaja.nl
Sneek - Antonius Ziekenhuis Mevrouw T. Esser, Verpleegkundige consulente oncologie 0515-488904 of 488905 tesser@antonius-sneek.nl
Spijkenisse - Spijkenisse Medisch Centrum Mirjam Berendsen en Nanda Wijnen 0181-658280 mirjamlems@live.nl
Tiel - Ziekenhuis Rivierenland Cp Mevr. Petra van Merkenstein en Cora van Haaren 0344 674 911  
Uden - Ziekenhuis Bernhoven Karin van Biezen, medewerker Patiënten Service Bureau 0412-621120 (di, do (oneven weken), vr (even weken)
Utrecht - Diaconessen Ziekenhuis Mevrouw S. Dokter, Teamhoofd interne/oncologie en dagbehandeling oncologie 030- 2565047 sdokter@diakhuis.nl
Utrecht - St. Antonius Ziekenhuis, locatie Leidsche Rijn secretaresse dagbehandeling 088-3205750
Utrecht - Universitair Medisch Centrum (UMC) Nevrouw P. Tjia, Poli secretariaat Medische Oncologie 088-7556308 p.tjia@umcutrecht.nl
Vlissingen - Admiraal de Ruyterziekenhuis, locatie Vlissingen Marleen de Bruine, Anja Kluifhout en Denise Remijn, oncologieverpleegkundigen afd. S. 0118-425647 of 0118-425376 m.debruine@adrz.nl, a.kluijfhout@adrz.nl en d.remijn@adrz.nl
Winschoten – Ommelander Ziekenhuis Groep, locatie Lucas Mevrouw C. Vegter 0597-459265 c.vegter@stlucas.nl
Winterswijk – Streekziekenhuis Koningin Beatrix secretariaat DIG 0543 54 46 44 op werkdagen tussen 8.30 – 16.30 uur chemopoli@skbwinterswijk.nl
Woerden Zuwe Hofpoort Ziekenhuis Alda Bons, Oncologieverpleegkundige 0348 - 42 74 46 (ma. t/m vrij. 09.00 – 16.00 uur) www.zuwehofpoort.nl
Zaandam - Zaans Medisch Centrum Mevrouw. E. Valenteijn, Oncologisch dagcentrum Esperanz 075- 6507280 valenteijn.e@zaansmc.nl
Zeist - Diaconessen Ziekenhuis Mevrouw S. Dokter, Teamhoofd interne/oncologie en dagbehandeling oncologie 030- 2565047 sdokter@diakhuis.nl
Zoetermeer - Langeland Ziekenhuis Mevrouw Th. Simon, Verpleegkundig specialist oncologie poli interne/oncologie 079-3462689  
Zutphen - Gelre Ziekenhuis, locatie Het Spittaal Mevrouw M. Natrop, Afdeling 4 noord 0575-592639 (10.30 -12.00 uur) m.natrop@gelre.nl
Zwolle - Isala Klinieken Regieverpleegkundigen oncologie, polikliniek P2.81, locatie Sophia 038- 4242787 maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16.30 uur

Laatste tweets

RT @misslipgloss: Ik zie hier producten tussenstaan die ik gedoneerd heb... Zo fijn! http://t.co/kW61qwG8EY

1 dagen geleden

RT @MarjaDelejo: We zitten volop in een gezellige workshop van @LGFBNL in het @radboudumc http://t.co/GDFe7Bh4vH

6 dagen geleden